Sinüs formlu gizli vidalı cephe panelimiz ile binalarınıza hem teknik hem de estetik açıdan yeni çözümler sunmaktayız. Yarı sinüslü ve gizli vidalı panelimiz ile kombin olan sinüslü panelimiz size sonsuz tasarım seçenekleri sunmaktadır. PUR yalıtımıyla yapılarınızı su, ısı ve sesten korurken PIR yalıtımıyla yangın güvenliğinizi de sağlar.
 

 

Gizli vidalı cephe panellerimiz de  form özelliği olarak vidalar dışarıdan görünmemektedir. Yatay ve düşey montaja imkân sağlayan bini detayı ile yüksek yalıtım sağlamaktadır. Micro wave ve mesa yüzey şekilleri ile binalarınızın yeni yüzü olmaya geliyor.  Sinüslü ve yarı sinüslü panellerimiz ile kombin kullanabileceğiniz tasarım seçenekleri sunmaktadır. PUR yalıtımıyla yapılarınızı su, ısı ve sesten korurken, PIR yalıtımıyla yangın güvenliğinizi de sağlar.

 

Dıştan vidalı cephe panellerimiz özellikle konteyner imalatında, prefabrik binalarda, iç ara bölmelerde ve yangın koridorlarında  tercih edilir. Projelerinizde yatay ve düşey montaja uygun detayı ile ekonomik çözümler sunmakta; ısı, su, ses ve yüksek yangın direnciyle binalarınızı koruma altına almaktadır.
 

 

Yarı sinüs formlu gizli vidalı cephe panelimiz ile binalarınıza farklı ve estetik cepheler sunmaktayız. Sinüslü ve gizli vidalı panelimiz ile kombin olan, ayrıca düz ve micro wave yüzey seçeneği ile yarı sinüslü panelimiz size sonsuz tasarım seçenekleri sunmaktadır. PUR yalıtımıyla yapılarınızı su, ısı ve sesten korurken PIR yalıtımıyla yangın güvenliğinizi de sağlar.

Özellikle konteyner imalatında, prefabrik binalarda ve iç ara bölmelerde tercih edilen dıştan vidalı cephe panelimiz, projelerinizde yatay ve düşey montaja uygun detayı ve 850-1.150 mm arası genişlikleriyle ekonomik çözümler sunmaktadır. Düz, micro wave ve mesa desenleri ile kullanımınıza sunulmuştur.
 

 

Gizli vidalı cephe panellerimizde form özelliği olarak vidalar dışarıdan görünmemektedir. Yatay ve düşey montaja imkân sağlayan bini detayı ile yüksek ısı ve su  yalıtım sağlamaktadır. Micro hadve ve standart yüzey şekilleri ile binalarınızın yeni yüzü olmaya geliyor. EPS yalıtımlı paneller hafif ve çevre dostu olması, bünyesinde bakteri üretmemesi ve ekonomik olması nedeni ile tercih edilmektedir.

 

3 farklı form ve 2 farklı yüzey seçeneği olan (micro wave, düz yüzey şekilleri) estetiğin teknikle buluştuğu Matrix panel serimiz tasarımlarınıza özgürlük getiriyor. Düz,1 ve 3 oluklu (1R-2R-4R) formlarıyla değişik kombin seçenekleri sunuyor. Fabrikalarınızın, idari binalarının cephelerinde de kullanabileceğiniz fonksiyonel panellerdir. Binalarınızın yeni yüzü olmakta iddialı olan Matrix serimiz PUR yalıtımıyla yapılarınızı su, ısı ve sesten korurken PIR yalıtımıyla yangın güvenliğinizi de sağlar.

 

Gizli vidalı cephe panellerimiz taşyünü ve camyünü yalıtımlı olarak üretilmektedir. Panellerimizde form özelliği olarak vidalar dışarıdan görünmemektedir. Yatay ve düşey montaja imkân sağlayan bini detayı ile yüksek ısı-yangın, su ve ses  yalıtımı sağlamaktadır. Micro hadve ve standart yüzey şekilleri ile binalarınızın yeni yüzü olmaya geliyor.

 

Dıştan vidalı cephe panellerimiz özellikle konteyner imalatında, prefabrik binalarda ve iç ara bölmelerde tercih edilir.